matuszewskibuduje.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki.
[OK, ROZUMIEM]


budujemy od podstaw

remontujemy absolutnie wszystko

upiększamy wasze wnętrza
Poznaj nas

 

Firma „Matuszewski” jest obecna na rynku już od 2007r. Realizujemy kompleksowe usługi remontowe przede wszystkim na Podhalu ale także w całym powiecie Małopolskim.Przeprowadzamy profesjonalne remonty mieszkań, biur oraz pomieszczeń w obiektach użyteczności publicznej. Stawiamy na sprawność i terminowość wykonywanych prac. Do naszej dyspozycji pozostaje nowoczesny sprzęt, a nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy - specjaliści w różnych dziedzinach. Wieloletnia praktyka oraz wiedza wyniesione z realizowanych prac pozwalają nam wciąż się rozwijać i tworzyć naprawdę spektakularne projekty.

 

Dla czego właśnie my?

Sprawdź dla czego warto nam zaufać!

 

Jakość Świadczymy najwyższej jakości usługi remontowe, zachowując atrakcyjne ceny.

Doświadczenie Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kompleksowych remontów i wykończeń wnętrz mieszkań i cały czas poszerzamy wiedzę i umiejętności, uczęszczając na profesjonalne szkolenia z zakresu budownictwa mieszkalnego.

OtwartośćNie boimy się niestandardowych pomysłów - wykonaliśmy wiele oryginalnych projektów - usług remontowych, które skończyliśmy z największą precyzją. Nasi eksperci chwaleni są za wytrwałość w dążeniu do celu.

Kulturalna obsługaZapewniamy kulturalną i profesjonalną obsługę oraz gwarantujemy Klientom satysfakcję z powierzonych nam prac.

 

Krok po kroku

Jak wygląda nasza współpraca z Klientem? 

 

Na początku współpracy staramy się dokładnie poznać oczekiwania Klienta. W tym celu niezbędne jest spotkanie w miejscu, którego prace remontowo - wykończeniowe będą dotyczyć. Staramy się nie tylko uważnie wysłuchać wymagań Klienta, ale także doradzić w zakresie realizacji powierzonych prac, aranżacji wykańczania wnętrz oraz doboru odpowiednich materiałów.Po określeniu zakresu prac oraz uzgodnieniu terminu, przygotowujemy wstępny kosztorys remontu na bazie cennika naszych usług remontowych. Po akceptacji wyceny następuje podpisanie umowy. W kwestii płatności jesteśmy elastyczni, jednakże rozliczamy się zawsze za faktycznie wykonane usługi.

 

 

Spotkanie na miejsce inwestycji, ewentualne doradztwo i wycena prac są bezpłatne!

napisz do nas